Wycena sprawy

Kancelaria Adwokacka Sebastian Pełka oferuje Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom kompleksową obsługę prawną, która obejmuje m.in. sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego (w tym o alimenty, karnego czy administracyjnego. Zapewniamy wszechstronne wsparcie ? począwszy od porad i konsultacji prawnych ? również online ? przez przygotowywanie pism procesowych, aż po reprezentację Klientów przed sądem i innymi instytucjami. Za prowadzone przez siebie sprawy sądowe Kancelaria pobiera honorarium. Koszt sprawy sądowej jest uzależniony od wielu czynników, m.in. takich jak:

  • charakter sprawy i stopień jej skomplikowania,
  • wartość przedmiotu sporu, który będzie rozwiązywany przed sądem,
  • ilość czasu, jaki zespół prawny poświęci na wykonanie czynności związanych ze sprawą,
  • dodatkowe koszty ? np. związane z uzyskaniem dodatkowych ekspertyz itp.

Dlatego wycena sprawy sądowej odbywa się zawsze na drodze indywidualnej. Oznacza to, że wysokość honorarium jest szacowana na podstawie wstępnych informacji przekazanych przez Klienta.

Jak poznać koszt sprawy sądowej?

Aby dowiedzieć się, ile orientacyjnie wyniesie honorarium naszej Kancelarii Prawnej z tytułu realizacji powierzonych nam usług prawnych, można:

  • skontaktować się bezpośrednio z naszym sekretariatem,
  • skorzystać z prostego formularza online ? wystarczy rzetelnie wypełnić wszystkie wymagane pola, aby otrzymać wycenę.

Warto pamiętać, że:

  • wstępna wycena sprawy sądowej jest dla Klienta niezobowiązująca ? nasza Kancelaria przygotowuje ją bez pobierania opłat, a celem jej sporządzenia jest ustalenie warunków ewentualnej współpracy,
  • koszt sprawy sądowej jest szacowany z uwzględnieniem, że siedziba sądu, w którym odbędzie się rozprawa, znajduje się na terenie woj. pomorskiego (w przeciwnym wypadku koszty mogą wzrosnąć w związku z koniecznością poniesienia przez Kancelarię kosztów dojazdu, noclegów w miejscu docelowym etc.).

Dodatkowych informacji w związku z kosztami sprawy sądowej oraz honorarium udzielą Państwu pracownicy naszej Kancelarii.

Wycena sprawy online

Poniższe pole jest obowiązkowe w przypadku sprawy odszkodowawczej, o zapłatę lub podział majątku.

 

Kancelaria Adwokacka Sebastian Pestka informuje, iż:
a) Administratorem danych osobowych Zleceniodawcy jest Kancelaria Adwokacka Sebastian Pestka, ul. Armii Krajowej 23, 83-110 Tczew
b) dane będą przetwarzane w celu udzielenia porady prawnej/wyceny sprawy
c) podanie danych jest dobrowolne
d) dane nie będą udostępniane innym podmiotom z wyjątkiem sytuacji, gdy Kancelaria Adwokacka Sebastian Pestka zleci wykonanie określonych czynności w ramach realizacji niniejszej umowy innemu adwokatowi, radcy prawnemu, aplikantowi adwokackiemu oraz aplikantowi radcowskiemu.
e) Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image