Prawnik Sebastian Pestka: porady prawne – adwokaci w Tczewie

młotek sędziowski

Tczewska Kancelaria Adwokacka Sebastian Pestka zajmuje się świadczeniem szerokiej gamy usług z dziedziny prawa, m.in. reprezentowaniem klientów indywidualnych i przedsiębiorstw przed sądem oraz udzielaniem porad prawnych, również porad online.

Adwokat Sebastian Pestka ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w 2004 r. W 2007 roku pod patronatem adw. Anny Czaus oraz adw. dr Magdaleny Sykulskiej-Przybysz rozpoczął aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku, zakończoną złożeniem egzaminu adwokackiego w lipcu 2011 r. z oceną bardzo dobrą w zakresie prawa cywilnego i karnego. Owocem lat kształcenia się oraz doświadczenia zdobytego w dotychczasowej pracy jest rozpoczęcie własnej działalności jeszcze w listopadzie tego samego roku. Szerokie spektrum spraw i problemów prawnych, z którymi miał do czynienia oraz współpraca z wysoko kwalifikowanymi specjalistami z zakresu prawa pozwoliły mu na zdobycie wiedzy niezbędnej do właściwej i szczegółowej analizy problemów prawnych klientów, oraz umiejętnego wyszukiwania korzystnych rozwiązań.

Obok pracy zawodowej adw. Sebastian Pestka zajmuje się również działalnością publicystyczną. Napisane przez niego teksty obejmujące swoją tematyką wszelkie zagadnienia prawne można przeczytać na łamach periodyków prawniczych: ,,Gdański Kwartalnik Adwokacki” oraz ,,Edukacja Prawnicza".

 

Nasza siedziba

Kancelaria Adwokacka
Sebastian Pestka
ul. Armii Krajowej 23
83-110 Tczew
(naprzeciwko Restauracji Hacjenda)

Szybki kontakt

tel./fax (58) 532 28 94
tel. kom. 695 177 027

email:
kancelaria@adwokattczew.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 16:00

Soboty
9:00 - 14:00

Dojazd ZKM

z dworca PKP
- linie 3, 4, 7

z Czyżykowa, Starego i Nowego Miasta
- linie 3, 4